Sanayi Mahallesi 60095 Nolu Caddesi No:1 Şehitkamil/GAZİANTEP

Otopark Duvar Boyama

HBK Yol Çizgi olarak

Zeminlerinize görsel bir şölen katmak İçin buradayız...

Otopark içinde duvarlar her noktadan görülmektedir ve en çok dikkati duvarlar çekmelidir. Otoparklarda Zemine uygulanacak olan yol çizgileri, işaretlemeler, yön okları, rampa taramaları ve duvar boyama uygulaması güvenlik açısından cok önemlidir.

İstenilen duvara yapılacak olan uygulama çeşitleri de şöyledir:

1-) Kuşak Uygulaması :

Kolon ve duvarlar için yapılan boyama uygulamasıdır Sürücünün dikkatini üst noktada tutarak duvar ve kolonlara gelmesi beklenen hasarların önlenmesi sağlanır. Bu uygulama sayesinde kolon ve duvarların daha rahat fark edilmesini sağlayan, güvenlik gerekçeli bir duvar boyama uygulamasıdır.

2-) Zebra Tarama Uygulaması:

Çift yönlü otopark yollarında dönüş noktalarına yakın yerlerde kolonlarda oluşabilecek tahribatı ve tehlikeyi anlatmak için yapılan bir uygulamadır. Zebra tarama yapılmasının ardından yapılan kolon diğer kolonlardan ayrılır ve o noktayı belirtir. Görsel acıdan da farklı bir görüntü yaratması da güzel bir avantaj niteliği taşımaktadır.

3-) Çavuş Tarama Uygulaması:

Otoparkların rampalarına yapılan en önemli uygulamalardan birisidir. Hem otopark girişi hem de otopark çıkışı olarak değerlendirilen rampalarda duvardaki görüntüyü arttırmak açısından en çok kullanılan duvar boyama uygulamasıdır.

Yeni nesil makinelerimiz ve uygulama tekniklerimiz ile en kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedefimiz.