Sanayi Mahallesi 60095 Nolu Caddesi No:1 Şehitkamil/GAZİANTEP

Otopark Çizgileri

HBK Yol Çizgi olarak

Zeminlerinize görsel bir şölen katmak İçin buradayız...

Açık ve kapalı otoparklarda çizgilendirme uygulaması görünürde basit gelebilir fakat önemi çok fazladır. Profesyonel olarak çizilmiş çizgiler ve yönlendirmeler güvenlik açısından çok önemlidir ve sürücülere kusursuz bir park etme deneyimini sağlar.

Otopark çizgileri zamanla solacaktır elbette fakat çizgilerin yenilenmesi çok önemlidir. Boya pürüzsüz, parlak ve sağlam kalmalıdır. Eğer çizgilendirmeniz yoksa otopark kazalarında da bir artış fark ediyorsanız nedeni çok açıktır. Sizde profesyonel bir hizmet alıp, otoparklarınızda farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Otopark Kolon Boyama

Kolon boyama uygulaması yapılış amacı bulunduğu ortamda her noktadan görünebilecek, dikkat çekici, güvenliği arttırmasıdır. Kolon boyama, üretim yerlerinde forkliftlerin dikkatini çekmesi açısından, otoparklarda ise araçların dikkatini çekmeye yönelik yapılır.

Kolon boyamanın ardından yapılması gereken en önemli uygulama KODLAMA yöntemidir. Kolonlar üzerine KODLAMA tekniği de uygulanarak konum belirlenerek arabaların kaçıncı katta olduğu bilinmiş olunur. Kısacası KODLAMA: aracın hangi noktada bulunduğunu bildiren harf ve rakamlar topluluğudur. Tasarım büyüklüğü ve renklendirilmesi kolon ölçülerine göre farklılık gösterir.

Yeni nesil makinelerimiz ve uygulama tekniklerimiz ile en kaliteli hizmeti vermek öncelikli hedefimiz.